Euroleague Final Four biletleri

Acilen Euroleague Final Four Biletlerine Sahip Olmanız İçin Geçerli 5 Haklı Neden

Basketbol anlayışına farklı bir soluk getiren Euroleague macerası aylar öncesinde başladığı hızda devam etmekte ve son sekiz takımın birbiriyle yarışacağı Play-off turunda yer alacak kulüpler yavaş yavaş belli oluyor. Geride bıraktığımız 25 hafta boyunca, canla başla şampiyonluk için mücadele eden Euroleague takımlarından Real Madrid, CSKA Moskova ve Olympiakos, Play-off turunda olacağı kesinleşen kulüpler olarak öne çıkıyor. 

Bir önceki sezonun finalisti Fenerbahçe de, ülkemizi temsilen yer aldığı ligde azmiyle dikkat çekmekte; 25. Hafta sonuçlarına göre bulunduğu dördüncü sırayı Play-off turuna kadar koruyabilmesi halinde, Sarı Lacivertli ekip de Sinan Erdem Spor Salonu’na gelecek olan isimler arasında gibi duruyor. Aslında bu bile başlı başına Euroleague Final Four 2017 bileti almanız için geçerli bir sebep ama gelin, biz yine de bahanesi olanları harekete geçirecek nedenlere biz göz atalım!

1. Euroleague Final Four’a İstanbul’un ev sahipliği yapacak olması


Açıklandığı günden bu yana Türk taraftarını bir hayli sevindiren bu durum sayesinde, insanların birebir seyretmek için can attığı Euroleague Dörtlü Final heyecanı resmen ayağımıza geliyor! E şans kapıyı çalar da, içeriye almamak olur mu? En son 2012 yılında İstanbul’da gerçekleşen bu efsane organizasyon, 2017 sezonunda da Sinan Erdem koltuklarını dolduracak. Hala bilet almayan?

2. Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonunu canlı canlı seyretme olanağı


Basketbol turnuvaları futbol organizasyonlarına göre çok daha farklı bir ambiyansa sahip ve gerek devre araları, gerek organizasyon içinde yer alan ve seyircilerin eğlenmesine olanak tanıyan etkinlikler ile Euroleague Final Four’un bir bütün olarak deneyimlenmesi gerekiyor. Euroleague Final Four maç biletinizi hazırlayın, çünkü bu büyük heyecanın yaşanacağı tarihlerde koltuğunuzda yer almak ve şampiyona tanık olmak paha biçilemez!

3. En başarılı takımlar kozlarını paylaşırken, onları tribünlerden destekleme imkanı


Özellikle son dört takımın ve başbaşa kalacak iki finalistin mücadelelerine tanık olacağımız 19 - 21 Mayıs tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu, dünyanın dört bir yanından gelen basketbol tutkunlarını ağırlayacak. Onca insan sırf bu anlara tanıklık etmek için İstanbul’a gelmişken, siz de ülkemiz sınırlarında gerçekleşecek Euroleague Dörtlü Final’de takımınızı mutlaka desteklemelisiniz.

4. Yeni Avrupa basketbol şampiyonunun belli olacağı Dörtlü Final’e sayılı günler kaldığı gerçeği


26. haftaya gireceğimiz Euroleague’de zaman çok çabuk ilerlemekte ve yaklaşık 60 gün sonra başlayacak olan final heyecanı için Final Four 2017 biletleri hızla tükeniyor. Eğer daha çok vakit var diye düşünüyorsanız, tüm dünyanın Euroleague Final Four için sabırsızlıkla beklediğini ve Sinan Erdem Spor Salonu basketbol kapasitesinin 16.500 kişilik olduğunu hatırlatmamızda fayda var diyor ve köşemize çekiliyoruz.

5. Parmağınızın ucunda duran Euroleague biletleri


Görüyoruz ki hala Euroleague Final Four biletleri nereden alınır diye düşünenler var. Bu kadar dili elbet boşuna dökmedik; 19 – 21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan yarı final ve final maçları için aradığınız Euroleague biletleri için yalnızca şuraya tıklamanız yeterli! Üstelik kredi kartına taksit ve kapıya teslim avantajları da sizleri bekliyor. Sizi karşılayacak sayfadan daha detaylı bilgi alabilir, ayrıca bizlere ulaşarak çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.