El clasico 2017

Sezonun İlk El Clasico’su İçin Yerin Hazır!

Futbol tutkunları buraya! Futbol dünyasını adeta domine eden Barcelona ve Real Madrid, 2017 - 2018 La Liga fikstürünün yayımlanmasının ardından, Aralık ayında ilk kez bir araya gelecek. Yılın ilk El Clasico'suna tanıklık etmeye hazırsan, El Clasico biletleri dahil maç turumuza mutlaka göz atmalısın.

Devamı

El Clasico turu

Rekabet Sürüyor. El Clasico’nun Kazananı Nisan’da Belli Olacak

Yılın ilk El Clasico karşılaşmasına sayılı günler kala heyecan artıyor ve dünyanın en çok hırs kokan rekabeti için yerler azalıyor! Madrid ise sizleri, bu benzersiz anların tanığı olmaya ve iki güçlü kulüpten favori takımınızı desteklemeye çağırıyor.

Devamı

El Clasico Turu

El Clasico Maç Turumuz Nasıl Geçti?

Bu yıl başarı ile gerçekleşen El Clasico’dan topladığımız seyahat notlarımızı bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Hem kültürel durakları gezebileceğiniz, hem de ezeli rakiplerin zorlu mücadelesini birebir izleyebileceğiniz bir sonraki El Clasico turumuza sizleri de davet ediyoruz!

Devamı

El Clasico Ateşi 3 Nisan\'da Nou Camp\'ı Saracak

El Clasico Ateşi 3 Nisan'da Nou Camp'ı Saracak!

Efsane rakiplerin Nou Camp'ı inleteceği 90 dakika, 3 Nisan tarihinde tüm dünyayı aynı noktada buluşturacak. Messi, Iniesta, Ronaldo ve Rodriguez gibi futbol devlerinin yanı sıra, Milli futbolcumuz Arda Turan'ın da top koşturacağı bu büyük derbiye sen de hazır mısın?

Devamı