Legoland Almanya Turu

Her Çocuğun Ulaşılabilir Rüyası Legoland Almanya Tatili

Çocuklarınızla Legoland’de Harika Bir Tatil Deneyimi Yaşayın

Almanya’nın Günzburg kasabasında yer alan Legoland, dev legolardan yapılma büyük bir eğlence merkezi. İçerisinde yer alan birbirinden farklı macera durakları, restaurantlar, kafeler ve konaklama tesisleri ile çocuklarınıza unutulmaz bir tatil hediye etmeye ne dersiniz? Rengarenk lego parçalarından oluşan bu devasal Legoland eğlence merkezinin her bir köşesi, çocuklarınıza harikalar diyarında gibi hissettirecek!

Münih şehrinden 1.5 saatlik bir mesafede bulunan Günzburg kasabasında, 2002 senesinde açılan Legoland’in giriş alanında yer alan turist ofislerini ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Parklar, konaklama alanları ve eğlence bölümleri hakkında yeterli bilgiyi turist ofisinden alabilirsiniz. Ayrıca buraya gelmişken “Express Pass” ismi verilen ve uzun kuyrukların olduğu bölümlerde hızlı geçiş hakkı tanıyan karttan almayı sakın ihmal etmeyin! Dilerseniz Legoland Almanya turunuza başlamadan önce, Holiday Village’ da, yani tatil köyünde yer alan birbirinden farklı temalı bungalov evlerden birini seçerek odanıza yerleşebilir ve çocuğunuza baştan sona bir masalın içindeymiş gibi hissettirebilirsiniz.

Legoland’de Çocukla Çocuk Olmanın Keyfine Varın

Berlin, Hollanda, Venedik ve Frankfurt gibi minyatür şehirlerin yanı sıra, Neuschwanstein Şatosu ve Münih Havaalanı gibi canlandırmaların yer aldığı Miniland, çocuklarınızın eğlenirken öğrenebileceği kültürel bir alan. Çocuklara ve gençlere pistte sürüş imkanı yaşatan Legoland sürücü okulları, Cruise limanı ve havalimanının yer aldığı Lego City, çocuklarınız için hoş bir deneyim sunarken; Adventure Land ise Jungle X-Pedition, Canoe X-Pedition, Safari Tour ve Adventure Playground bölümleri ile çocuklara macera dolu anlar yaşatıyor.

Korku treni, ejderha avı ve roller coaster gibi temalı eğlence seçenekleri sunan Knights Kingdom’da, ailece bir maceranın içine dalmanın keyfine varabilirsiniz. Ayrıca gözlem kalesi, futbol galerisi ve yaratacılığı zorlayan tasarımları ile Imagination Zone’da ve korsan gemilerine binerek ailenizle beraber bir maceranın parçası olabileceğiniz Pirates Land’de çocuklarınızla beraber eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. 

Park alanları, gösteriler, 3 boyutlu filmler, şovlar ve oyunlar eşliğinde daha birçok alternatif etkinlik sunan Legoland Almanya’da temalı odalarda konaklayabilir, ilginizi çekecek değişik konseptli restaurantlarda ailenizle birlikte yemek yerken günün yorgunluğunu atabilir ve çocuklarınızla beraber Legoland mağazalarında alışveriş yapabilirsiniz. Küçük konuklarına maceradan maceraya atlayacakları enerji dolu dakikalar sunan Legoland’de ailenizle beraber unutulmaz bir tatil yaşamak için buraya veya şuraya tıklayarak, Red Arena Tur’un sizler için hazırladığı Legoland Almanya turlarına katılabilir ve çocuğunuza yıllarca anlatacağı bir seyahat hediye edebilirsiniz.