EUROLEAGUE FINAL FOUR TURU

Side Upper Blok 418 - 438 - 424 Bileti Dahil, Konaklama 4
17.05.2018 - 21.05.2018    5 Gün - 4 Gece    
Belgrad / Sırbistan
1.390 den başlayan fiyatlar
 • Basket Maçı
 • 4* Hotel
 • Eğlence Turu
 • Vizesiz Tur
 • THY
 • Maç Bileti Dahil

EUROLEAGUE FINAL FOUR 2018 MAÇ TURU

Yeni bir Euroleague Final Four heyecanına hazır mısın? Geçtiğimiz sezon İstanbul’da gerçekleşen ve spor dünyasını Sinan Erdem Spor Salonu’nda bir araya getiren Final 4, bu sezon Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta gerçekleşecek. 30 hafta boyunca oynanacak olan THY Avrupa Ligi normal sezonunun ardından, 17 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Play-off maçları gerçekleşecek.

16 takımın haftalar sürecek eşsiz mücadelesinin ardından 18 – 20 Mayıs tarihleri arasında, muhteşem dörtlü Belgrad’ta buluşacak. Yarı final maçlarına ve Euroleague final maçına şahit olmak istiyorsan, sen de 17 – 21 Mayıs tarihlerinde bizimle bu heyecanı yaşayabilirsin! Üstelik Kombank Arena’da yaşanacak olan basketbol heyecanı için yarı final ve final maçı biletleri de bizden. Euroleague Final Four bilet dahil Euroleague 2018 turu ve unutulmaz bir Belgrad şehir keşfi için hemen bize ulaşabilir ve tur hakkında detaylı bilgi alarak yerini kısa sürede ayırtabilirsin!

THY TARİFELİ SEFERİ İLE MAÇ BİLETİ DAHİL ! 
SON YERLER !

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile direk İstanbul - Belgrad -  İstanbul uçak bileti
 • 4 Yıldızlı Hotel Majdan'da 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Yarım gün Panoramik Belgrad şehir turu
 • Havalimanı vergileri
 • Havaalanı ve maç transferleri
 • Maç bileti (Side Upper 418 – 438 – 424)
 • Red Arena profesyonel rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • 15 TL yurt dışı çıkış harç pulu bedeli
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 €)
 • Programda belirtilen ekstra turlar
 • Otel konaklama vergisi 

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Redarena Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü?ne tabidir. Özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Redarena Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. 

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda Redarena Tur, olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Ekstra geziler minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programda belirtilen ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından düzenlenmekte olup tur fiyatına dahil değildir. Belirtilen ekstra gezi fiyatları, tavsiye niteliğindedir.

Düzenlenen bu geziler, bir grup gezisi olduğundan, yol güzergâhı üzerinde yapılan turlarda, ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlayan bu ekstra turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir. 

Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir.

Tur programında fiyata dahil olan etkinlik bileti 3.katagori(en düşük katagori) olarak planlanmış olup , programına göre değişkenlik gösterebilir.

Rehber

Havalimanın ?da Redarena Tur başvuru masası ve alan kalkış ekibi bulunuyor. Rehberiniz sizleri başvuru masasında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor. Kişi sayısının az olduğu durumlarda yerel Rehber gidilen ülkenin Havalimanından karşılamaktadır.

Vize 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya web sitemizden temin edebileceğiniz ?Vize İçin Gerekli Evraklar? listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Redarena Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.