Barclays ATP World Tour FinalATP World Tour Biletleri

Tenis dünyasının profesyonel erkek oyuncuları tarafından, 1972 senesinde kurulan ATP geçmişten bugüne uluslararası çapta turnuvalara sahne oluyor. Grand Prix ve Tenis Dünya Şampiyonası’nın birleşme noktası olan ATP World Tour, beş farklı organizasyonu kapsıyor. ATP World Tour 250 ve 500 serisi, ATP World Tour Masters 1000, ATP Challenger Tour ve ATP Şampiyonlar Turu’nu kapsayan bu geniş organizasyon başarılı erkek tenisçileri bir araya getiriyor. Red Arena Tur ayrıcalıklarıyla ATP World Tour final biletine sahip olarak, turnuvanın en ateşli ayağı olan final gününde şampiyon isme siz de tanık olabilirsiniz!

Uzun soluklu tenis müsabakalarının sonucunda her sezon Kasım ayında ATP World Tour finalleri gerçekleşiyor. Londra’da bulunan kapalı stadyum The O2 Arena’nın sert zemininde gerçekleşen final heyecanına, sezon boyunca başarılı olup ilk sekize girebilen tenis devleri katılıyor. ATP World Tour tek erkeklerde İsviçreli Roger Federer öne çıkan isimler arasında; Sırp tenisçi Novak Djokovic, İspanyol asıllı Rafael Nadal ve David Ferrer, Britanyalı Andy Murray ve Çek Cumhuriyeti temsilcisi Tomas Berdych de tenis dünyasını kasıp kavuran raket sahipleri arasında yer alıyor. Çift erkeklerde ise Amerika baskın durumda; 1980’li yıllarda art arda yedişer kez ATP World Tour şampiyonu olmayı başaran Peter Fleming ve John McEnroe’yi 2003, 2004 ve 2009 yıllarında kupa sahibi olan Bob ve Mike Bryan kardeşler takip ediyor.

Güncel şampiyonluklara bakıldığında, ATP World Tour finallerinde altı kez kupa sevinci yaşayan Roger Federer’i, dördü art arda olmak üzere kupayı beş defa kaldıran Novak Djokovic ve Amerikalı tenisçi Pete Sampras takip ediyor. Tenis tutkunlarını her Kasım ayında Londra’da buluşturan ATP World Tour finalinde raketler çarpışırken, siz de The O2 Arena’da bu anlara şahit olmaya ne dersiniz? En sevdiğiniz tenisçiyi yerinde desteklemek için ihtiyacınız olan ATP World Tour biletlerine, Red Arena Tur farkıyla sahip olabilirsiniz! Maç biletinin güvenilir adresi Red Arena Tur’dan, taksit ve kapıya teslim avantajlarından yararlanarak satın alabileceğiniz biletler sayesinde yerinizi ayırtın ve tek tıkla Londra’da raket ustalarını seyretmenin keyfine varın!


Rezervasyon için

+90 216 368 8483

Yurt dışı turlar ve
maç biletleri 5 taksit

1