AC MILAN MAÇ BİLETLERİ

AC MILAN MAÇ BİLETLERİ


Tarih Etkinlik Etkinlik Yeri

AC Milan Maç Biletleri

Herbert Kilpin ve Alfred Edwards tarafından Lambordiya’da kurulan ve 117 yıllık bir geçmişe sahip olan AC Milan, geçmişten bugüne İtalya’nın en prestijli futbol kulüplerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu başarıyı dünya çapında da sergileyen Kırmızı Siyahlıların, UEFA ve FIFA organizasyonları tarafından yürütülen turnuvalara ait 18 uluslararası kupaya sahip olması da bunu kanıtlar nitelikte.

AC Milan’ın uluslararası çapta sahip olduğu şampiyonlukların dördü Kıtalararası Kupa’da kazanılmış; geri kalanın yedisi UEFA Şampiyonlar Ligi’nden, beşi UEFA Süper Kupası’ndan ve ikisi ise UEFA Kupa Galipleri Kupası’ndan geliyor. Etkileyici performansını kendi liginde de göstermeyi başaran Milan’ın 18 kez şampiyonu olduğu İtalya Serie A’nın yanı sıra, Coppa Italia’da beş, Supercoppa Italiana’da altı ve Serie B’de iki şampiyonluğu bulunuyor.

Kırmızı Siyahlı ekibin başarılı geçmişinde Paolo Maldini, Aldo Boffi, tüm zamanların golcüsü olarak bildiğimiz Gunnar Nordahl ve yine golleriyle ismini tarihe yazdıran Jose Altafini gibi isimlerin etkisi olduğu götürmez bir gerçek. Günümüzde ise Carlos Bacca, Suso, Giacomo Bonaventura, Gianluca Lapadula, Luiz Adriano ve Gustavo Gomez gibi başarılı futbolcular AC Milan için sahalarda boy gösteriyor. Serie A’da en son 2010 - 2011 sezonunda şampiyon olmayı başaran AC Milan, bu sezon da uzun bir aradan sonra şampiyonluk uğruna mücadele ediyor.

Seria A 2017 sezonuna kötü bir başlangıç yapsa da, özellikle Lazio, Juventus, Torino başta olmak üzere Sampdoria ve Chievo gibi İtalya’da başarılarıyla dikkat çeken kulüpleri yenerek emin adımlarla ilerleyen AC Milan; 6., 13. Ve 17. haftada rakipleri ile beraberlik yaşamasıyla dikkat çekiyor. Napoli, Genoa ve Roma karşısında yelkenleri suya indirse de, Kırmızı Siyahlıların ikinci maçlarında rakiplerine karşı sert bir duruş sergilemesi bekleniyor. AC Milan rakiplerini San Siro Stadyumu’nda ağırlarken, size bir tıkla ulaştıracağımız Milan biletleri sayesinde siz de orada olabilir ve dilediğiniz karşılaşmada yer alarak takımınızı yerinde ve birebir destekleyebilirsiniz! İtalya’da izlemek istediğiniz Milan maçlarından istediğinizi seçerek Milan maç biletinizi taksit fırsatlarıyla alın, futbol tutkunuzu tribünlere taşıyın!

Rezervasyon için

+90 216 368 8483

Yurt dışı turlar ve
maç biletleri 5 taksit

1