WATFORD MAÇ BİLETLERİ

WATFORD MAÇ BİLETLERİ


Tarih Etkinlik Etkinlik Yeri

Watford FC Maç Biletleri

1881 yılında Watford Rovers olarak kurulan ve günümüzde kurulduğu kentin ismini taşıyan Watford FC, İngiltere’nin en köklü kulüplerinden biri. İlk olarak 1886 senesinde FA Cup’a, 1896 senesinde ise Güney Ligi’ne giren İngiliz kulüp 1914 - 1915 Güney Ligi sezonunun şampiyonu olmasıyla hatırlanıyor. Ardından 1920’de Futbol Ligi’ne katılan ve belli bir süre alt kategorilerde oynayan İngiliz kulüp, 80’li yıllarda Birinci Lig’de sahip olduğu ikincilik, UEFA Kupası’nda yer alması ve FA Cup’ta finale ulaşması ile ismini daha geniş kitlelere duyuruyor.

Watford’un 2012 - 2013 ve 2014 - 2015 sezonunda ikinciliğe sahip olduğu Futbol Ligi Şampiyonası dışındaki başarıları ise eski tarihlere dayanıyor. 70’li yıllarda Futbol Ligi Dördüncü Bölüm’de şampiyonluğa sahip olan Watford FC, 80’li yıllarda ise Futbol Ligi Birinci Bölüm’de ve FA Cup’ta ikincilik ödülüne sahip olmasıyla hatırlanıyor. Watford tarihi boyunca birçok futbolcu bu kulüpte az oynamış olsa da, kulübün tarihine olan katkıları su götürmez bir gerçek; 1984 FA Cup finalinde yer alan Paul Atkinson, Mo Johnston ve Neil Price ise buna en iyi örnekler. Başarılı ödüllerin ardından Premier Lig futbolcusu olan birçok oyuncu akla geldiğinde Watford, bir takım olarak unutulmaz başarılara imza atamasa da, yetiştirdiği futbolcuların kariyerlerine yaptığı katkılar ile dikkat çekiyor.

Günümüzde ise Jose Holebas, Roberto Pereyra, Etienne Capoue, Troy Deeney ve Stefano Okaka gibi futbolcuların uğruna ter döktüğü Watford FC, her sezon olduğu gibi İngiltere Premier Lig 2017 sezonunda da tekrar şampiyonluk uğruna mücadele ediyor. Arsenal, Manchester United, Leicester City ve Everton gibi güçlü rakiplerini ilk karşılaşmalarda mağlup eden Watford’un kaderini belirleyecek ikinci maçlarını yerinde ve birebir seyretmeye ne dersiniz? Watford maç biletinizi kredi kartına taksit ve kapıya teslim fırsatları ile satın alarak, dilediğiniz karşılaşmayı tribünlerden seyretmek için hazırlığınızı yapabilir ve Watford’u birebir destekleyebilirsiniz.

Rezervasyon için

+90 216 368 8483

Yurt dışı turlar ve
maç biletleri 5 taksit

1