İtalya DMC & B2B

İtalya DMC & B2B

İtalya'nın tarihi, doğası ve tüm güzelliklerini keşfetmek isteyen orta ve üst gelir grubundan turistler için özel olarak tasarladığımız yaratıcı ve yenilikçi tatil paketleri sunuyoruz. Herkesin hayalindeki İtalya tatili Red Arena Tur farkıyla gerçeğe dönüşüyor.

Öncü Turizm Şirketi

Outgoing turizm alanında da öncü bir şirketiz. Yıllardır itibarımızı ve güvenilirliğimizi, müşterilerimiz tarafından tercih edilen acente olmanın gururu ile kazanıyoruz. İtalya’ya yıl boyunca düzenlediğimiz uçaklı tur paketleri ile, Türk misafirlerimize partner acentelerimiz kanalıyla ekonomik ve yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Standartlarımızdan ödün vermeden, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en büyük kazanç olarak görüyoruz.

Uzun yıllar önce başladığımız yolculuğumuzdaki önümüzdeki hedefimiz; her sene artan potansiyelimiz ile Avrupa'nın sayılı tur operatörleri arasına girmek. Bunu başarmak için, müşterilerimizi memnun eden en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Düzenlediğimiz özel etkinlik turlarıyla misafirlerimize yepyeni ve özel deneyimler yaşatıyoruz. Gurme turlarından spor turlarına, konser ve opera turlarından festivallere kadar farklı tur konseptlerini portföyümüze ekleyerek yaratıcı tatiller sunuyoruz. Her turumuzu, misafirlerimizin Dünya'nın her köşesinde unutulmaz zamanlar geçirmelerini sağlayacak şekilde özenle tasarlıyoruz.

Seyahatlerİmİzde Buluşalım

Uzun yıllar önce başladığımız yolculuğumuzdaki önümüzdeki hedefimiz; her sene artan potansiyelimiz ile Avrupa’nın sayılı tur operatörleri arasına girmek. Bunu başarmak için, müşterilerimizi memnun eden en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Sunduğumuz tatil paketleri hakkında detaylı bilgi almak veya B2B partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: