Roland Garros, Windbledon Tenis Turnuvaları

Roland GaRros WIMBLEDON TENİS TURNUVALARI

Başarılı isimlerin karşı karşıya gelerek kıyasıya yarıştığı tenis turnuvalarına katılabilir ve destekçisi olduğunuz tenisçilerin rekabet kokan kort mücadelelerini seyredebilirsiniz.
Her Mayıs ayında Paris'teki Roland Garros stadının toprak zemininde gerçekleşen Fransa Açık Tenis Turnuvası'na ve her yıl Londra'da başlayarak 2 hafta boyunca devam eden Wimbledon Tenis Turnuvası'na yer ayırtarak Novak Djokovic, Petra Kvitova, Maria Sharapova, Rafael Nadal gibi şampiyon ruhlu tenisçilerin performanslarına tanık olabilirsiniz.

ATP World Tour Masters 1000'in parçası olan ve Nisan-Mayıs tarihleri arasında Roquebrune Cap Martin'de gerçekleşen Monte-Carlo Masters tenis turnuvasına da giderek, dünya çapında yarışan tenisçileri izleyebilirsiniz.

Mayıs ayının ilk haftası başlayan, profesyonel erkek ve kadın tenişçilerin yarıştığı Madrid Açık Tenis Turnuvası ve sadece profesyonel erkek tenişçilerin Real Club de Tenis Barcelona'da karşı karşıya geldiği Barcelona Açık Tenis Turnuvası'na yerinizi ayırtarak, İspanya'nın en önemli iki tenis turnuvasına şahitlik edebilirsiniz.

En Prestijli Tenis Turnuvalarını Yerİnde İzleyİn

Fransa’nın Melekler Körfezi olarak adlandırılan tabiat harikası Nice şehrinde ise ATP World Tour 250’nin bir parçası olan Nice Açık Tenis Turnuvası, Nice Lawn Tennis Club’da gerçekleştiriliyor. Henri Laconte ve Björn Borg gibi isimlerin başarıya imza attığı profesyonel erkekler Nice Açık Tenis Turnuvası’nda, siz de başarılı isimlerin performansları ile büyülenebilirsiniz.
Roma, Dubai ve daha birçok şehirde her yıl sporseverler ile buluşarak muhteşem mücadelelere yer veren tenis turnuvalarına, Red Arena Tur’un hazırladığı paket programlar ile katılarak hem yurtdışı deneyimlerinize bir yenisini daha ekleyebilir, hem de tenis dünyasının rekabet dolu atmosferini soluyabilirsiniz.