Coldplay Viyana konser biletleri

Biletleri Hazırlayın: Coldplay’in Bu Konseri Bir Başka Olacak!

Yerlerinizi alın ve Coldplay’in tabiriyle “rüyalarla dolu bir kafa” yaşamaya hazırlanın; çünkü müzik tarihinin en çok satan gruplarından biri olan Coldplay, son albümü “A Head Full of Dreams” adı altında düzenlediği Coldplay konser 2017 turnesi ile adeta hayal gücü sınırlarını zorluyor! Grubun öncüsü Chris Martin, attığı gitar soloları ile grubu renklendiren Jonny Buckland, bas gitarcı Guy Berryman ve baterici Will Champion ile Coldplay grubu, bu konserinde de, Coldplay biletlerinin sonuna kadar tükendiği önceki altı dünya turundan ilham alarak geliyor.

1996 senesinde bir grup üniversiteli öğrencinin kurduğu İngiliz alternatif rock grubu, ilk olarak 2000 yılında yayınladıkları “Parachutes” adlı şarkıyla ciddi bir şekilde sesini duyuruyor. Birleşik Krallık’ta, ilk parçalarıyla beklenmedik bir çıkış yaşayarak kendisini 1 numarada bulan grup, bundan yalnızca 2 sene sonra çıkardığı “A Rush of Blood to the Head” şarkısıyla da adını, tüm müzik listelerinin ilk beşine sokmayı başarıyor. Dünya genelinde müthiş bir hayran kitlesi edinen grup, 2005 yılında çıkardığı “X&Y” albümü ile başarı basamaklarını hızla tırmanıyor ve Aralık 2015’te yedincisini piyasaya sürdüğü “A Head Full of Dreams” albümü ile sınırlarını zorluyor.


Beş kıtayı kapsayan ve konuk performanslara da yer verilen 2002 yılındaki A Rush of Blood to the Head turnesinin ardından, müzik dünyasının ağır sikleti olarak nitelendirebileceğimiz Coldplay A Head Full of Dreams album tanıtımı için muhteşem sahne şovları ve üstün performans ile hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. İngiltere, Londra, Kuzey Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa genelinde yapacakları “A Head Full of Dreams” tunesini 2016’da duyuran Coldplay’in Haziran ayı takviminde ise Viyana yer alıyor. 

Coldplay Viyana konseri için ev sahipliği yapacak olan Ernst Happel Stadyumu, 50.000’i aşkın kapasitesini adeta İngiliz rock grubunun hayranlarına adıyor. Yellow, Trouble ve Clocks gibi efsanevi şarkıları ile kitleleri kendine bağlayan Coldplay, yeni albümünde yer alan Kaleidoscope, Everglow, Fun ve Hymn For The Weekend gibi parçaları seslendireceği bu konserinde unutulmaz şarkılara da yer verecek. 

Haziran’ın ikinci haftası Viyana’da müzik severlerle buluşacak olan Coldplay, yalnızca Viyana’da yaşayanları değil; sınır tanımadan peşinden gelenleri de ağırlayacak. Hızla tükenen Coldplay Viyana konser biletleri sahiplerini ararken, siz de bilet dahil konser turumuza katılabilir ve Coldplay şarkılarına birebir eşlik edebilirsiniz! Üç gün boyunca sürecek olan turumuz sayesinde bir konser deneyiminden fazlasını edinebilir, favori müzik grubunuzu dinlemenin yanı sıra, Viyana şehrini doyasıya gezebilirsiniz. Dilerseniz, grubun diğer yurt dışı konser turlarına da buradan göz atabilir, takviminize uygun olan konser turuna katılabilirsiniz. Bilet dahil Coldplay Viyana konser turunda yer almak için yerlerinizi hemen ayırtın ve Red Arena Tur ayrıcalığıyla yurt dışında konsere katılmanın tadına varın!