MANCHESTER UNITED MAÇ BİLETLERİ

MANCHESTER UNITED MAÇ BİLETLERİ


Tarih Etkinlik Etkinlik Yeri

Manchester United Maç Biletleri

1878 senesinde işçiler tarafından Newton Heath LYR Football Club ismiyle kurulup, satın alındığı 1902 yılından itibaren bugünkü ismiyle anılan Manchester United FC, oldukça zorlu ve başarılı bir geçmişe sahip. Mükemmel sayılabilecek bir kadroya sahip olan Kırmızı Siyahlıların 1958 yılında düşen uçakla birlikte yaşadığı kayıp Manchester United için bir son gibi gözükse de, o dönemin teknik direktörü Matt Busby’nin azimle yeniden kurduğu kadro sayesinde bugün İngiliz ekip futbol dünyasında yer alıyor. Bu dirilişin ardından Manchester United’ın Şampiyon Kulüpler Kupası’nı kazandığı 1968 senesi, kulübe, bu kupayı kazanan ilk İngiliz takımı olma sevincini yaşatıyor.

Tarihte ilk olarak 1886 senesinde kupa sahibi olan Manchester United, ilk lig şampiyonluğu kazandığı 1908 senesi ve Federasyon Kupası kazandığı 1909 yılı ile hatırlanıyor. Yirmiye yakın kupa kazandıkları 1990’lı yıllar Kırmızı Siyahlı ekibin altın çağı olarak tarihe geçerken, hem İngiliz hem de dünya futbol tarhinde sahip olduğu rekorlar Manchester United’ı özel yapan detaylar arasında yer alıyor. Yirmi kez First Division ve Premier Lig, iki defa da Second Division şampiyonu olan Manchester United’ın sahip olduğu 12 Federasyon Kupası, dört Lig Kupası ve yirmi FA Community Shield Kupası da kulübün ulusal düzeydeki başarılarını kanıtlıyor. Avrupa ve dünya genelinde de ismini kitlelere duyuran kulübün üç UEFA Şampiyonlar Ligi ve birer UEFA Kupa Galipleri Kupası, UEFA Süper Kupası, Kıtalararası Kupa ve FIFA Dünya Kulüpler Kupası şampiyonluğu bulunuyor.

En son 2012 - 2013 Premier Lig şampiyonu olan Manchester United, Zlatan Ibrahimovic, Anthony Martial, Paul Pogba, Juan Marta ve Marcus Rashford gibi futbolcularıyla 2017 sezonunda da şampiyonluk için yarışıyor. Bournemouth, Southampton, Leicester City, Tottenham, Crystal Palace, West Bromwich ve West Ham United gibi rakiplerine karşı galip gelen Kırmızı Siyahlı ekibin, misafirlerini kendi sahasında ağırlayacağı tarihler ise yaklaşıyor. Manchester United şampiyonluk uğruna rakiplerine meydan okurken, kredi kartına taksit ve kapıya teslim avantajları ile satın alacağınız Manchester United maç biletleri sayesinde siz de takımınızın yanında olabilirsiniz. United’ın Old Trafford stadyumunda kozlarını paylaşmak üzere rakipleriyle randevulaştığı maçlar arasından birebir seyretmek istediğinizi seçerek Manchester United biletlerinizi alabilir ve karşılaşmayı canlı izlemenin keyfine varabilirsiniz!

Rezervasyon için

+90 216 368 8483

Yurt dışı turlar ve
maç biletleri 5 taksit

1