Yurtdışı Turları

Yurtdışı turları ile kültürleri keşfedin. Yurtdışı turları erken rezervasyon ve fiyat avantajı için bizimle iletişime geçin.

FLORANSA OUTLET ALIŞVERİŞ TURU ...

 11.01.2024 - 14.01.2024
 4 Gün - 3 Gece   Konaklama 4

Alışveriş tutkunlarını Floransa’nın en popüler alışveriş merkezleri ile buluşturuyoruz! Prada Space’den Tha Mall’a ve Barberino Designer Outlet’e kadar uzanan ...

  • Favori Tur
  • Alışveriş Turu
  • Favori Şehir
  • Tarih Turu
  • Kültür Turu
449

VENEDİK KARNAVALI TURU

 09.02.2024 - 12.02.2024
 4 Gün - 3 Gece   Konaklama 3 ve 4

11.yüzyıldan günümüze kadar gelmiş karnavalda, birbirinden güzel maskelerin ve kıyafetlerin eşliğinde sizleri Venedik'te ağırlıyoruz.

549

Satın AlYURT DIŞI TURLARI İLE KÜLTÜRLERİ KEŞFEDİN

Ayakta kalmayı başaran tarihi kalıntıları, geçmiş hikayeleri ile büyüleyen katedralleri, tapınakları, her kültürden insanın ayak bastığı meşhur sokakları ve sanatın can bulduğu kültür binaları ile birbirinden farklı şehirleri keşfe çıkmaya ne dersiniz? Red Arena Tur’un seyahat tutkunları için hazırladığı yurtdışı turu fırsatlarından yararlanarak hem dünyanın dört bir yanını keşfedebilir, hem de geçmişin izlerini taşıyan şehirler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şehirlerin en önemli noktalarını rehber eşliğinde gezme olanağı sunan Red Arena Tur sayesinde, gerçek bir gezgin gibi yurt dışı doğa turları ya da yurtdışı deniz tatili yaparak tabii güzelliklere şahit olabilir ve kültür duraklarında eski uygarlıkların bıraktığı izleri keşfedebilirsiniz.

Şehirlerin simgesi haline gelen durakların yanı sıra, etkinlikler için hususi olarak düzenlenen yurtdışı turları sayesinde, her kültüre özgü geleneksel lezzetleri tadabilir ve yerel festivallere katılarak hem eğlenebilir, hem de kültürler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla, vizesiz yurtdışı turları fırsatlarından da faydalanabileceğiniz Red Arena Tur ile gitmek istediğiniz rotaya yerinizi ayırtın ve unutulmaz yurtdışı deneyimlerini kaçırmayın!